DET ÄR VI SOM ÄR OFFENSIV

Välkommen att kontakta oss.
Generell e-postadress: info@offensiv.se
Förfrågningar rörande Nissan specifikt: nissan@offensiv.se

VD/Säljare
Bo Flarkell
Tel: 0454-572270
bo.flarkell@offensiv.se

Säljare
Thomas Karlsson
Tel: 0454-572276 thomas.karlsson@offensiv.se

Säljare
Niclas Haakman
Tel: 0454-572272 niclas.haakman@offensiv.se

Verkstadsansvarig
Håkan Reinholdsson
Tel: 0454-572271 hakan.reinholdsson@offensiv.se

Reservdelsansvarig
Joakim Havby
Tel: 0454-572275
joakim.havby@offensiv.se

TA-Mekaniker
Håkan Olsson
Tel växel: 0454-39360 hakan.olsson@offensiv.se

TA/Mekaniker
Robin Rosengren
Tel växel: 0454-39360 robin.rosengren@offensiv.se

Mekaniker
Robin Jonasson
Tel växel: 0454-39360

Mekaniker/Garantiansvarig
Jim Hermansson
Tel: 0454-572274
jim.hermansson@offensiv.se

Rekond/mekaniker
Mattis Darlen
Tel växel: 0454-39360

KONTAKTA OSS

Box 51, 374 21 Karlshamn
Besöksadress: Tubba Torg
Tel: 0454-393 60

OM OSS

Vi är återförsäljare för Nissan och Peugeot i Karlshamn. Vi har även ett stort antal begagnade bilar i lager. Med vår mångåriga erfarenhet kan vi lotsa dig till en trygg bilaffär. Välkommen!

Medlem i MRF
- För våra kunders trygghet

© Offensiv AB, 2016